Wczytuję dane...

Arcana Elburg

Arcana Cerámica Elburg - płytki z gorącej Hiszpanii

W nieszablonowy sposób wracają w wielkim stylu płytki typu lastryko producenta Arcana w kolekcji Elburg. Stonowana kolorystyka i zatopione odłamki  tworzą nowoczesny design w kolekcji Arcana Elburg.

Swoboda zabawy kolorami i wzorami bez ograniczeń w kolekcji Arcana Elburg poszerza swoje horyzonty o tonacje i nową grafikę, aby stworzyć uderzającą atmosferę które zachęcają do łamania ustalonych zasad.
Nowe podejście do projektowania, w którym klasyczne wartości spotykają się z najbardziej
awangardową nowoczesnością to właśnie odnajdziemy w płytce Arcana Elburg. Delikatne odcienie i miękka paleta kolorów stały się wyrafinowanymi propozycjami nowego stylu życia, tworzącymi tę kolekcję.
Arcana Elburg to idealne rozwiązanie dla przestrzeni o osobistym i współczesnym charakterze. Kolekcja Arcana Elburg składa się z 3 podstawowych kolorów :

Arcana Elburg-R Antracita 80x80 , Arcana Elburg-R Gris 80x80 oraz Arcana Elburg-R Beige 80x80

Dynamizm i elegancja, charakter i wyrafinowanie harmonijna równowaga, która sprawia, że ​​ta nowa kolekcja jest punktem odniesienia w projektowaniu wnętrz.

Kolekcja Arcana Elburg została zainspirowana słynną włoską techniką lastryko weneckiego.
Kilka unikalnych projektów, które sprytnie bawią się materiałami, kolorami
oraz indywidualne rozmiary zrębków kamiennych. Arcana Elburg została zaprojektowane, aby reagować na najbardziej innowacyjne wymagania projektantów wnętrz.
Arcana Elburg-R Antracita 80x80 , Arcana Elburg-R Gris 80x80 oraz Arcana Elburg-R Beige 80x80 to nienaganny wybór dla rozwiązań o silnym oddziaływaniu wizualnym, za pomocą których można tworzyć uderzająca atmosferę, która zachęca do łamania ustalonych zasad z płytką Arcana Elburg.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl