loadingimg

Wczytuję dane...

Twój koszyk jest pusty...

Ostatnio oglądane

Kontakt

Kontakt

 

email.

biuro@opocznoglazura.pl

tel.  501-688-222

tel.  517-634-337

 

Godziny pracy w dni robocze

Pon - Pt   9.30 - 17.00

 

 

Śledzenie przesyłki

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin realizacji zamówienia, który liczony jest od chwili opłacenia zamówienia.

Terminy realizacji zamówienia :

  •  - 3 dni
  •  - 5 dni
  •  - 7 dni

Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów o różnym terminie wysyłki, to liczy się najdłuższy z podanych terminów. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 17:00, jego realizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego.

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki lub przesyłki platowej wydłuża się o czas realizacji przelewu.


Termin wysyłki produktów z opocznoglazura.pl


Towary wysyłamy :

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 3 dni oznacza , że prawdopodobnie jest  magazynie, i wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili opłacenia zamówienia i przekazania go do realizacji.  Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli sprowadzić produkty od dostawcy lub producenta. Wtedy czas wysyłki może się wydłużyć o czym sklep poniformuje kupującego.

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 5 dni są dostępne na magazynie u naszego dostawcy zamówienie zostanie zrealizowane w podanym terminie.

Towar tak oznaczony terminem realizacja zamówienia 1 - 7 dni tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od producenta. Na stronie podajemy przybliżony termin wysyłki zamówienia.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie.

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1 - 2 dni robocze od momentu nadania paczki lub przesyłki paletowej.

W przypadku odbioru osobistego zamówienia gotowe są do odbioru po otrzymaniu informacji od sklepu - towar gotwy do odbioru w magazynie

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl