Wczytuję dane...

Gresy 2 cm - Płyty Tarasowe

Płyty tarasowe na balkony , podjazdy i tarasy o grubości 2cm

Chcesz wnieść odrobinę luksusu do otoczenia swojego domu? Szukasz sposobu na wyróżnienie swojego domu na tle innych? Dlaczego nie poeksperymentować z dekoracją zewnętrzną? 

Dekoracja zewnętrzna to świetny sposób na dodanie odrobiny luksusu do twojego domu. Jednym z najlepszych sposobów na osiągnięcie tego celu jest użycie płytek gresowych o grubości 2cm. Gres 2cm to bardzo odporny i trwały materiał, idealny do zewnętrznych obszarów Twojego domu. A jeśli zdecydujesz się na matowe wykończenie antypoślizgowe , będziesz mógł cieszyć się swoim tarasem lub basenem przez wiele lat. 

Decydując się na zakup płyt tarasowych o grubości 20mm mamy pewność , że są one o podwyższonych parametrach czyli mrozoodporne , antypoślizgowe prawie niezniszczalne. Płyty tarasowe 2cm pozwolą nam stworzyć idealną przestrzeń wokół naszego domu. Obecnie na rynku krajowym czołowym producentem gresów o grubości 2cm jest firma Stargres.

Na rynku Polskim są także inny producenci gresów 2cm tacy jak Ceramika Paradyż , Cerrad i Opoczno . Płyty tarasowe o grubości 2cm świetnie sprawdzą się też na podjazdach lub w ogrodzie. Płytki tarasowe 2cm to matowa powierzchnia o wysokim współczynniku antypoślizgowości R , to pewność użytkowania nawet w bardzo trudnych warunkach. Dzięki wysokim parametrom kolekcję płytek gresowych 2cm można zastosować także w przestrzeniach użyteczności publicznej to potwierdza , że gresy takie mają bardzo szerokie zastosowanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
    Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl